Koncert wśród książek

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Koncert wśród książek

Paczkowska Biblioteka Publiczna im. Jana Brzechwy serdecznie zaprasza wszystkich melomanów na muzyczno-wokalny występ nauczycieli Podstawowej Szkoły Artystycznej w Javorniku.

To już trzeci gościnny występ naszych południowych sąsiadów w Paczkowie. Udane koncerty w 2006 i 2007 roku skłoniły ich do przyjazdu także teraz. Tegoroczny występ w "Polskim Carcassonne" uczci niejako 15. rocznicę założenia Podstawowej Szkoły Artystycznej w Javorniku. 

Nauczyciele czeskiej placówki podejmą się kolejnej próby wypromowania na naszym terenie szkoły, w której uczą najmłodszych gry na wielu instrumentach muzycznych. Oferta edukacyjna PSA skierowana jest również do dzieci z Polski. Już od kilku lat w zajęciach muzycznych w Javorniku systematycznie bierze udział kilkanaścioro dzieci z Paczkowa i okolic. Szczegółowych informacji na temat ofert PSA udziela m.in. współpracująca z nią Biblioteka Publiczna w Paczkowie.

Koncert odbędzie się w piątek 15 kwietnia o godz. 18.00 w Bibliotece Publicznej w Paczkowie (ul. Słowackiego 7). Wstęp wolny. Organizatorzy serdecznie zapraszają! 

Otwórz