Zapraszamy na nyskie Targi Pracy

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Zapraszamy na nyskie Targi Pracy

Już jutro - w piątek 25 marca - w Nysie odbędą się Międzynarodowe Targi Pracy "Perspektywy 2011", na które wszystkich mieszkańców gminy Paczków zaprasza Powiatowy Urząd Pracy w Nysie oraz nyskie Centrum Aktywizacji Zawodowej.

Międzynarodowe Targi Pracy i Edukacji "Perspektywy" to cykliczna impreza promocyjna, która ma na celu zapoznanie mieszkańców powiatu nyskiego z licznymi ofertami pracy zagranicą. Tegoroczna edycja będzie już siódmą z kolei odsłoną nyskich "Perspektyw", których głównym celem jest umożliwienie wszystkim osobom zainteresowanym podjęciem lub zmianą dotychczasowego zatrudnienia zapoznania się z oczekiwaniami i wymogami obecnego rynku pracy, a wystawcom bezpośredniego z nimi kontaktu.

Uczestnicy tego przedsięwzięcia mogą liczyć na spotkanie z blisko 40 pracodawcami i agencjami pracy z Niemiec, Austrii, Holandii i Czech. Dodatkowo oferta targów wzbogacona jest o ofertę szkół językowych i szkół wyższych.

Targi odbędą się w piątek 25 marca 2011 r. w Hali Sportowej Diecezjalnego Gimnazjum i Liceum Humanistycznego w Nysie (ul. Św. Piotra 1a) w godzinach od 10:00 do 16:00. Szczegółowych informacji zaczerpnąć można bezpośrednio w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nysie pod numerem tel. (77) 448 99 33.

 

Otwórz