Sobotni wieczór przy gitarze i saksofonie

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Sobotni wieczór przy gitarze i saksofonie

Już w najbliższą sobotę 26 marca czeka nas kolejne wspólne muzyczne przedsięwzięcie Restauracji "Jagienka" oraz Ośrodka Kultury i Rekreacji.

Po udanych koncertach zespołów "Blues Motive", "Proceder Blues", "The Shout" i "Horyzont", pora na kolejny muzyczny wieczór w "Jagience". Tym razem przed paczkowską publicznością zaprezentuje się duet "Duo Sax & Guitar", który tworzą Mietek Grubiak (saksofon) i Waldek Orłowski (gitara).

Pochodzący z okolic Nysy zespół specjalizuje się w tego typu kameralnych występach, koncertując wielokrotnie na terenie całej Opolszczyzny. W repertuarze duetu znajdują się przede wszystkim covery wielkich światowych przebojów. Warto dodać, że wspomniany Waldek Orłowski, który w "Duo Sax & Guitar" obsługuje instrumenty strunowe, dobrze zna już paczkowską "Jagienkę" - na początku marca wystąpił tu z grupą "Horyzont", której jest gitarzystą.

Koncert "Duo Sax & Guitar" odbędzie się w sobotę 26 marca 2011 roku o godz. 20:00 w Restauracji "Jagienka" (budynek OKiR, ul. Wojska Polskiego 27). Wstęp wolny. Trzeba pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto szybko podjąć decyzję i telefonicznie zarezerwować sobie miejsce podczas tego muzycznego wieczoru. Rezerwacje pod numerem tel. 669 046 019. W imieniu organizatorów - Restauracji "Jagienka" oraz Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie - serdecznie zachęcamy do udziału w koncercie.

Otwórz