ROCK RETURNY jednak w sobotę

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności ROCK RETURNY jednak w sobotę

Nie w środę 23 lutego, ale w sobotę 26 lutego odbędzie się tegoroczna edycja przeglądu muzyki rockowej ROCK RETURNY 2011, organizowanego przez Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie oraz Stowarzyszenie Młodych Gminy Paczków ALTERNA. 

ROCK RETURNY odbędą się w Paczkowie już po raz drugi - pierwsza odsłona tej imprezy miała miejsce podczas zeszłorocznych ferii zimowych. Tym razem przed paczkowską publicznością zaprezentuje się pięć kapel. Paczków reprezentować będą zespoły Yerba Locos (sprawdź na myspace.com) oraz S-66, z Nysy przyjadą muzycy kapeli Na Fali, a województwo dolnośląskie reprezentować będą członkowie dwóch zespołów z Ząbkowic Śląskich - punkowego Zespołu Wychowawczego (sprawdź na myspace.com) oraz specjalizującej się w reggae i ska grupy Trzy Ćwierci Do Śmierci. 

Szykuje się spora frajda dla wszystkich miłośników muzyki reggae i cięższych rockowych brzmień. Początkowo koncerty zaplanowane były na środę 23 lutego, ale ostatecznie przełożono je na sobotę 26 lutego. Zmiana terminu może wyjść tej imprezie wyłącznie na dobre - w końcu wolny od zajęć weekend znacznie bardziej sprzyja organizacji tego typu przedsięwzięć.

ROCK RETURNY 2011 odbędą się w sobotę 26 lutego 2011 r. o godz. 19:00 w Kinie "Kopernik" w Paczkowie (ul. Piastowska 3). Wstęp 2 zł. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Otwórz