Biblioteka czynna także w soboty

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Biblioteka czynna także w soboty

Od początku 2011 roku paczkowska Biblioteka Publiczna im. Jana Brzechwy wprowadziła spore udogodnienie dla wszystkich korzystających z niej czytelników.

Do tej pory placówka działała tylko w dni robocze - od poniedziałku do piątku. Od 1 stycznia naszą Bibliotekę Publiczną można odwiedzać także w każdą sobotę.

To dobra wiadomość dla wszystkich miłośników książek. Z pewnością zadowoleni będą też wracający do Paczkowa na weekend licealiści czy studenci, którzy dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania będą mogli również w dzień wolny od zajęć brać udział w organizowanych przez Bibliotekę wystawach, a przede wszystkim skorzystać z pokaźnego i, co ważne, stale wzbogacanego księgozbioru. Nie od dziś wiadomo, że wiele lektur, podręczników i pomocy naukowych znaleźć można właśnie w budynku bibliotecznym na ulicy Słowackiego.

W soboty paczkowska Biblioteka będzie czynna w godzinach od 9:00 do 14:00. Pełny harmonogram pracy placówki zamieszczamy poniżej:

  • poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 12.00 - 19.00
  • środa: 8.00 - 15.00
  • sobota: 9.00 - 14.00

Więcej na temat Biblioteki Publicznej im. Jana Brzechwy w Paczkowie poczytać można na stronie internetowej www.biblioteka.paczkow.pl

Otwórz