Mikołajkowe show Rupherta i Rico

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Mikołajkowe show Rupherta i Rico

Już jutro - w środę 1 grudnia - w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie odbędzie się impreza mikołajkowa "Kolęda do św. Mikołaja" w wykonaniu grupy cyrkowej The Clown Circus Show RUPHERT & RICO.

"Kolęda do św. Mikołaja" to pełne atrakcji spotkanie z Bałwankiem i Mikołajem, podczas którego, oprócz konkursów z licznymi nagrodami, nie zabraknie prawdziwego mikołajkowego szaleństwa - piosenek, tańców, malowania włosów i buzi, puszczania baniek mydlanych czy wybuchowych confetti. Będzie muzycznie, tanecznie i kolorowo.

Program poprowadzi duet klaunów The Clown Circus Show RUPHERT & RICO z Ostrowca Wielkopolskiego, który kilkakrotnie gościł już w Paczkowie. Grupa jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród na festiwalach sztuki cyrkowej, przeglądach teatrów ulicznych i konkursach cyrkowych. Ruphert i Rico, przez niepowtarzalną zabawę, przynoszą uśmiech wszystkim dzieciom. Podczas ich show nie sposób się nudzić, dlatego warto wybrać się na spotkanie z nimi.

Show pt. "Kolęda do św. Mikołaja" odbędzie się w środę 1 grudnia 2010 roku o godz. 15:30 w sali Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie (ul. Wojska Polskiego 27). Wstęp 5 zł. Warto pospieszyć się z decyzją, bo ilość miejsc jest ograniczona. W imieniu organizatorów serdecznie zachęcamy do udziału w imprezie. Szczegółowych informacji zasięgnąć można pod numerem tel. (77) 431 6232.

 

Otwórz