Zrób zdjęcia projektom UE i wygraj konkurs!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Zrób zdjęcia projektom UE i wygraj konkurs!

Do 22 października wszyscy amatorzy fotografii mogą nadsyłać zdjęcia na wojewódzki Konkurs Fotograficzny "Jak zmienia sie Opolskie dzięki Funduszom Europejskim". Na zwycięzców czekają aparaty fotograficzne marki Sony.

Konkurs Fotograficzny "Jak zmienia się Opolskie dzięki Funduszom Europejskim" organizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego w partnerstwie z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki. Początkowo UMWO planował zakończyć przyjmowanie prac 30 września, jednak w ostatnich dniach na konkurs napłynęło sporo fotografii, a jednocześnie prośby o wydłużenie terminu trwania rywalizacji. Pomysł spotkał się z przychylnością organizatorów - zdjęcia można nadsyłać jeszcze do 22 października.

Konkursowe zadanie polega na wykonaniu fotografii miejsc i obiektów z terenu Opolszczyzny dofinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego. Zdjęcia można nadsyłać w dwóch kategoriach: jako fotografię indywidualną (pojedyncze zdjęcie przedstawiające efekty realizacji RPO WO 2007-2013) lub jako fotoreportaż (cykl powiązanych tematycznie zdjęć - od 4 do 7 sztuk - przedstawiających efekty realizacji RPO WO 2007-2013). Aby powalczyć o główne nagrody należy do 22 października 2010 r. dostarczyć zdjęcia na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, Departament Koordynacji Programów Operacyjnych, Referat Informacji i Promocji Funduszy Strukturalnych, ul. Piastowska 14 - Ostrówek, 45-082 Opole. Zdjęcia można przesłać też drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W obu przypadkach korespondencję należy opatrzyć dopiskiem "Konkurs fotograficzny”.

Warto przystąpić do konkursu nie tylko ze względu na możliwość rozwoju fotograficznej pasji czy podjęcie ciekawej rywalizacji, ale również z powodu cennych nagród, którymi są wysokiej klasy aparaty cyfrowe firmy Sony.

Lista projektów, których efekty można uwiecznić na zdjęciu i zgłosić do Konkursu Fotograficznego "Jak zmienia się Opolskie dzięki Funduszom Europejskim" oraz szczegółowy regulamin, aktualności i niezbędne dokumenty można znaleźć na stronie internetowej www.konkurs-foto.opolskie.pl. Dodajmy, że z terenu naszej gminy do rywalizacji kwalifikują się zdjęcia związane z czterema projektami w ramach RPO WO 2007-2013.

Otwórz