Zmiana terminu dyżurów Przewodniczącego Rady

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Zmiana terminu dyżurów Przewodniczącego Rady

Mamy dla wszystkich mieszkańców Gminy Paczków istotną informację - zmianie uległ dzień dyżuru Przewodniczącego Rady Miejskiej w Paczkowie.

Do tej pory Przewodniczący Rady Miejskiej w Paczkowie - pan Wacław Ćwik - przyjmował interesantów w każdy poniedziałek w godzinach od 14:30 do 16:00. Teraz zainteresowani mieszkańcy mogą spotkać się z nim w każdy wtorek w godzinach od 13:00 do 15:00. Zmiana harmonogramu dyżurów Przewodniczącego Rady Miejskiej obowiązuje od 21 września 2010 r.

Przewodniczący Rady Miejskiej przyjmuje interesantów w Biurze Rady Miejskiej (Urząd Miejski w Paczkowie, pokój nr 14 - II piętro). 

Kontakt: Biuro Rady Miejskiej - tel. (77) 431 67 91 wew. 160, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć..

Jednocześnie przypominamy, że również w każdy wtorek interesanci mogą spotkać się z Burmistrzem Gminy Paczków Bogdanem Wyczałkowskim - jego dyżur trwa w  godz. od 11:00 do 15:00.

Otwórz