Zostań Liderem Innowacji i Rozwoju

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Zostań Liderem Innowacji i Rozwoju

Warszawska Fundacja Innowacji i Rozwoju zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju". Ideą tej rywalizacji jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym.

Udział w konkursie mogą wziąć m.in. firmy mikro, przedsiębiorstwa małe i średnie, organizacje pozarządowe oraz uczestnicy indywidualni. Na wszystkich etapach rywalizacja jest w pełni bezpłatna. Dotychczas konkurs "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2010" został objęty patronatem m.in. przez: Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Narodowy Bank Polski, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, PARP oraz marszałków kilku polskich województw.

Konkurs jest przedsięwzięciem o zasięgu ogólnopolskim, ma charakter otwarty, a jego głównym celem jest promowanie i nagrodzenie przedsięwzięć oraz inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym. Tytuły zostaną przyznane w następujących kategoriach: Innowacyjna Gmina, Innowacyjna Firma, Innowacyjny Produkt, Innowacyjna Usługa, Innowacyjny Projekt Unijny, Dynamicznie Rozwijająca się firma. Mecenasem tegorocznej edycji konkursu jest Bank Pekao S.A. Pełna lista Partnerów i Patronatów będzie na bieżąco aktualizowana na stronie www.liderzyinnowacji.pl.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dwóch etapach - etapie regionalnym i etapie ogólnopolskim. Wyniki edycji regionalnych będą ogłaszane podczas seminariów "Innowacje bliżej nas", które odbędą się w 16 miastach wojewódzkich w listopadzie oraz grudniu 2010 r. Ogłoszenie wyników edycji ogólnopolskiej konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2010" odbędzie się w połowie grudnia br. w Warszawie.

Uczestnikami konkursu mogą być następujące grupy kandydatów:

  • Grupa 1 - przedsiębiorcy (firmy - mikro, małe, średnie, duże),
  • Grupa 2 - gminy (wiejskie, miejsko-wiejskie, miejskie),
  • Grupa 3 - organizacje pozarządowe (fundacje, stowarzyszenia itp.) oraz inne organizacje / podmioty.

Wszelkie informacje na temat konkursu, szczegółowy regulamin i inne niezbędne dokumenty są dostępne na stronie konkursu www.liderzyinnowacji.pl oraz w Biurze Konkursu pod adresem: Fundacja Innowacji i Rozwoju, Al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa (tel. (22) 621 30 00, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Otwórz