Wrześniowy tydzień pełen wrażeń - pobierz przewodnik!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Wrześniowy tydzień pełen wrażeń - pobierz przewodnik!

Tegoroczne święto naszego miasta - "Festyn Pogranicza 2010" w dniach od 11 do 19 września - będzie naprawdę wyjątkowe. Nie tylko dlatego, że jego obchody połączone zostaną z organizowanym w Paczkowie Wojewódzkim Otwarciem Europejskich Dni Dziedzictwa...

Jego wyjątkowość opiera się nie tylko na niezwykle interesujących tematach przewodnich - nawiązaniu do średniowiecznego klimatu Paczkowa oraz tegorocznego motta EDD "Od pomysłu do przemysłu". Nowością jest także niezwykle bogaty program, w którym każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie.

Żeby ułatwić wszystkim uczestnikom "połapanie się" w rozbudowanym programie obu wrześniowych imprez, organizatorzy - Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Urząd Miejski - przygotowali dla wszystkich prospekt ze szczegółowym programem obu przedsięwzięć, dzięki któremu nie tylko w łatwy sposób można sprawdzić dokładny "rozkład jazdy", ale również zorientować w miejscach organizacji poszczególnych eventów. Tę przydatną ulotkę znaleźć można tutaj.

Zachęcamy wszystkich chętnych do pobrania "mini przewodnika" na swoje komputery, zapoznania się z nim i wydrukowania. W dniach od 11 do 19 września (a szczególnie w weekend 11 i 12 września) może on być bardzo przydatny.

Jednocześnie informujemy, że jego papierowa wersja będzie wkrótce dostępna w trzech miejscach na terenie Paczkowa: 

  • w Urzędzie Miejskim (Rynek 1)
  • w Ośrodku Kultury i Rekreacji (ul. Wojska Polskiego 27)
  • w Centrum Informacji Turystycznej (Rynek 20)
Otwórz