Ścibórz i Kozielno zapraszają do zabawy!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Ścibórz i Kozielno zapraszają do zabawy!

W sobotę 7 sierpnia w dwóch podpaczkowskich sołectwach odbędą się wakacyjne festyny. Do wspólnej zabawy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Paczków władze Ściborza i Kozielna.

Kozielno swój festyn chciało przygotować już w lipcu, ale zapowiadana dwa tygodnie temu impreza nie doszła do skutku ze względu na fatalną pogodę. Teraz sołectwo drugi raz podchodzi do organizacji tego przedsięwzięcia.
Tym razem festyn planowany jest na sobotę 7 sierpnia już o godz. 16:00 na placu rekreacyjnym przy Zalewie Paczkowskim. Organizatorzy zapewniają obficie zaopatrzony bufet, który oferował będzie smaczne posiłki - kiełbaski z grilla, zapiekanki, frytki i pyszne domowe ciasta. Nie zabraknie też napoi chłodzących i piwa. Wieczorem - ok. godz. 20:00 - planowana jes zabawa taneczna, podczas której gościom przygrywał będzie zespół muzyczny "Temida".

Tego samego dnia swój festyn organizuje też sołectwo Ścibórz. Zabawa odbędzie się na terenie sportowo-rekreacyjnym "Wodnik" - tuż przy wale Jeziora Otmuchowskiego. Tam również goście będą mieli okazję skorzystać z bogato zaopatrzonego bufetu, który będzie dostępny już od godzin popołudniowych. Organizatorzy zapowiadają także część taneczną - wieczorem na scenie pojawi się zespół "Forte Test", który zapewni wszystkim miłośnikom tańców profesjonalną oprawę muzyczną.

Biesiadna atmosfera, miła obsługa, pyszne jedzenie i dobra zabawa do białego rana - to wszystko gwarantują oba sobotnie festyny w Kozielnie i Ściborzu. Obie imprezy zapowiadają się przednio, dlatego wybór jest ciężki. Być może warto rozważyć udział w obu festynach? Pewne jest jedno - trzeba mocno trzymać kciuki za dobrą pogodę, by nie powtórzyła się sytuacja sprzed dwóch tygodni.   

Otwórz