Bezpłatne badanie wzroku

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Bezpłatne badanie wzroku

Już niedługo w Paczkowie nadarzy się znakomita okazja, by profesjonalnie i całkowicie bezpłatnie przebadać sobie wzrok.

Warto pamiętać, że osoby przed 40. rokiem życia powinny przynajmniej raz na 2-3 lata przebadać się u okulisty. Osoby starsze, nawet jeśli nie odczuwają żadnych dolegliwości ze strony narządu wzroku - co najmniej raz na rok. Badaniu wzroku powinna poddać się każda osoba, która zauważyła u siebie jakiekolwiek problemy z widzeniem.

W Paczkowie bezpłatne komputerowe badania wad wzroku odbywać się będą 18 sierpnia (środa) od godz. 10:00 do 12:00 w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie przy ulicy Wojska Polskiego 27. Badania przeprowadzane będą u osób powyżej 15 roku życia. Po przeprowadzeniu badania i ewentualnym stwierdzeniu wady wzroku, na miejscu będzie można skorzystać z fachowej usługi doboru szkieł i zakupu opraw okularowych po hurtowych cenach. Nadarzy się również okazja nabycia okularów dla kierowców oraz dla osób pracujących przy komputerze.

Rejestracji na bezpłatne badania wzroku dla mieszkańców Gminy Paczków można dokonać telefonicznie pod numerem (77) 431 6232 lub osobiście w siedzibie OKiR. Zachęcamy do udziału!
 

Otwórz