Piłkarski konkurs dla najmłodszych

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Piłkarski konkurs dla najmłodszych

Polski Związek Piłki Nożnej organizuje wakacyjny konkurs plastyczny dla najmłodszych fanów piłki nożnej. Do wygrania są cenne nagrody, na czele z wyjazdem na Wyspy Brytyjskie do jednego z czołowych klubów piłkarskich.

W rywalizacji mogą wziąć udział dzieciaki w wieku od 6 do 11 lat. Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej wyobrażenie dziecka na temat reprezentacji Polski w piłce nożnej, z której byłby dumny każdy kibic. Prace powinny być wykonane na papierze w formacie A4 (mały blok rysunkowy) lub A3 (duży blok rysunkowy), w dowolnej technice plastycznej (dozwolone jest łączenie technik).

Termin składania prac konkursowych upływa 15 września 2010 roku. Oceni je specjalna komisja pod przewodnictwem znanego aktora i zagorzałego kibica piłkarskiego - Olafa Lubaszenko. Jury przy wyborze zwycięskich prac będzie brało pod uwagę przede wszystkim oryginalność zgłoszonych do rywalizacji dzieł oraz warsztat plastyczny ich twórców.
Prace konkursowe należy wysłać pocztą lub przesyłką kurierską na adres: Polski Związek Piłki Nożnej, ul. Bitwy Warszawskie 1920 r. 7, 02-366 Warszawa, z dopiskiem "Reprezentacja na medal". Wyniki konkursu zostaną ogłoszone pod koniec września 2010 r. na stronie internetowej http://www.pzpn.pl.

W nagrodę zdobywcy 3 pierwszych miejsc pojadą na Wyspy Brytyjskie do klubu uczestniczącego w rozgrywkach Ligi Mistrzów, gdzie będą mieli okazję trenować pod okiem profesjonalistów, zwiedzą miasto, i obejrzą mecz piłkarski na żywo.

Szczegóły oraz regulamin konkursu można znaleźć tutaj.

Otwórz