Prima Aprilis - bo się pomylisz!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Prima Aprilis - bo się pomylisz!

Wszystkich zainteresowanych tematem budowy skoczni narciarskiej w Paczkowie informujemy, że... wiadomość o tej inwestycji była jedynie primaaprilisowym żartem. 

Większość czytelników oficjalnej witryny internetowej Gminy Paczków zapewne bezbłędnie rozszyfrowała nasze intencje, jednak już teraz dochodzą do nas sygnały, że niektórzy naprawdę uwierzyli w planowaną w Paczkowie budowę profesjonalnej skoczni narciarskiej K120. 

Niniejszym informujemy, że wspomniana wiadomość nie zawierała w sobie nawet krzty prawdy, a jej publikacja była nierozerwalnie połączona z wczorajszą datą - 1 kwietnia. Wierzymy, że znakomita większość z Państwa wyczuła w tym newsie nawiązanie do tradycji dnia żartów, czyli popularnego Prima Aprilis. Mamy nadzieję, że dość abstrakcyjna wieść o paczkowskiej skoczni narciarskiej, na której rzekomo w 2016 roku zostanie zorganizowany jeden z konkursów Pucharu Świata, wywołała na twarzach naszych czytelników jedynie uśmiech ;-)

Czujemy się jednak w obowiązku oficjalnie zdementować te informacje - władze Paczkowa, w obliczu wielu znacznie istotniejszych dla naszej gminy inwestycji, nie planują budowy skoczni narciarskiej, ani żadnych innych wydatków na infrastrukturę związaną ze skokami narciarskimi. W związku z tym, w 2016 roku "Polskie Carcassonne" nie będzie niestety gospodarzem jednego z konkursów PŚ, a Burmistrz Gminy Paczków Bogdan Wyczałkowski nie kontaktował się z naszym najlepszym w historii zawodnikiem tej dyscypliny sportu - Adamem Małyszem :-)

Przy okazji życzymy mieszkańcom naszej gminy niewyczerpanych pokładów optymizmu, mnóstwa życiowej radości i wiele uśmiechu na co dzień. Nie od dziś przecież wiadomo, że śmiech to zdrowie :-)

Pełną treść primaaprilisowej wiadomości można znaleźć tutaj.

Otwórz