Zespół Szkół kusi gimnazjalistów

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Zespół Szkół kusi gimnazjalistów

26 marca Zespół Szkół w Paczkowie zorganizował Dni Otwarte, podczas których placówka ugościła paczkowskich gimnazjalistów - swoich potencjalnych nowych uczniów.

Za oknami już wiosna, wkrótce matury, a za niecałe trzy miesiące koniec roku szkolnego. Dla placówek oświatowych to najlepszy moment na przyciągnięcie nowych wychowanków. Z tradycji organizowania Dni Otwartych, podczas których szkoła ma okazję zaprezentować kandydatom swoją ofertę, corocznie korzysta również paczkowski Zespół Szkół.

W ostatni piątek w gmachu ZS-u, pojawili się, w towarzystwie wychowawców, uczniowie dwóch paczkowskich szkół - Gimnazjum Publicznego oraz Niepublicznego Gimnazjum Stowarzyszeniowego. Uczestników Dni Otwartych zapoznano z aktualną ofertą edukacyjną Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Paczkowie oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Technikum. Goście obejrzeli prezentację multimedialną szkoły, film o popularnym "Yellow LO" oraz przezabawny program artystyczny, który ujawnił wiele talentów aktualnych uczniów szkoły. To dobitny dowód na to, że w tej placówce można nie tylko zdobywać wiedzę, ale także rozwijać artystyczne pasje.
Następnie gimnazjaliści wzięli udział w pokazach i warsztatach przedmiotowych, których celem było pokazanie bogatej oferty zajęć dodatkowych i kół zainteresowań. Władze ZS-u zorganizowały również zwiedzanie budynku i prezentację poszczególnych sal naukowych.

Wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą edukacyjną Zespołu Szkół w Paczkowie, którzy nie zdołali pojawić się na Dniach Otwartych, kierujemy na stronę internetową www.zspaczkow.pl.

 

 

 

Otwórz