OKiR zaprasza na kursy taneczne

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności OKiR zaprasza na kursy taneczne

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zaprasza do udziału w dwóch nowych kursach tanecznych - tańca towarzyskiego oraz tańca nowoczesnego.

Każdy kto chce nauczyć się swobodnie tańczyć na weselach, dancingach, balach czy studniówkach powinien bez wahania zapisać się na kurs tańca towarzyskiego. Zajęcia są skierowane zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Warto pamiętać, że na naukę tańca tak naprawdę nigdy nie jest za późno. Program kursu przedstawia się wyjątkowo bogato: uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki tańców standardowych i latynoamerykańskich. Nie zabraknie zatem nauki eleganckiego walca, dostojnego tanga, rytmicznej cha-chy, karnawałowej samby, namiętnej rumby, dynamicznego jive'a czy szybkiego mambo.
Kurs obejmie cztery lekcje w miesiącu, każda po 90 minut. Zajęcia odbywać się będą w każdy piątek o godz. 18.00. Koszt udziału w kursie: 32 zł / osoba. Zapisy przyjmowane są do 8 kwietnia 2010 roku w biurze OKiR Paczków.

Kolejna taneczna oferta paczkowskiego OKiR-u skierowana jest do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Mowa o kursie tańca nowoczesnego, który prowadzić będzie Agnieszka Drozdowska - utalentowana tancerka z Opola. Ta propozycja jest odpowiedzią na ogromne zainteresowanie, z jakim spotkały się dwudniowe warsztaty tańca nowoczesnego zorganizowane w sali OKiR-u podczas ferii zimowych. Wysoka frekwencja podczas wspomnianych zajęć skłoniła władze Ośrodka do organizacji regularnego kursu.
Młodzież z Paczkowa i okolic wykazuje wyraźne zainteresowanie tematem tańca nowoczesnego, dlatego warto szybko podjąć decyzję - ilość miejsc na kursie jest ograniczona, a zapisy, podobnie jak w przypadku kursu tańca towarzyskiego, potrwają do 8 kwietnia 2010 roku. Godna przemyślenia jest możliwość udziału w obu kursach - trzeba pamiętać, że aby stać się dobrym tancerzem nowoczesnym, należy również opanować podstawy tańca klasycznego.
W ramach kursu tańca nowoczesnego organizowane będą cztery spotkania w miesiącu, po 2 godziny każde. Pierwsza lekcja planowana jest już 13 kwietnia 2010 roku. Koszt udziału w kursie wynosi 15 zł / osoba. Zapisy przyjmowane w biurze OKiR Paczków.  

Po szczegółowe informacje odsyłamy do "źródła": Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie - ul. Wojska Polskiego 27, tel. (77) 431 62 32, www.paczkow.eu.

Otwórz