Ferie zimowe w Bibliotece

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Ferie zimowe w Bibliotece

Biblioteka Publiczna im. Jana Brzechwy w Paczkowie zaprasza wszystkie dzieci do udziału w zajęciach podczas nadchodzących ferii zimowych.

Od 1 lutego paczkowska Biblioteka Publiczna organizowac będzie cykl codziennych zajęć dla dzieci w wieku szkolnym. W programie "Ferii w Bibliotece" nie zabraknie wielu atrakcji, dlatego nasi najmłodsi nie powinni się nudzić.

W Bibliotece organizowane będą m.in. zajęcia plastyczne i muzyczne, konkursy z nagrodami, gry i zabawy stolikowe i oczywiście głośne czytanie baśni i bajek. Nie zabraknie również warsztatów lalkarsko-teatralnych czy występów teatrzyku lalkowego. Dzieci będą miały też okazję pooglądać bajki na video. Planowane jest również zorganizowanie MiniZOO - ekspozycji przygotowanej przez zaprzyjaźnione z Biblioteką sklepy zoologiczne, podczas której dzieci będą mogły obejrzeć zwierzątka domowe. Z uwagi na dużą różnorodność zajęć każdego dnia podawany jest jedynie program ramowy.

Zajęcia pod okiem pracowników Biblioteki prowadzone będą od 1 lutego (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 10.00 do 13.00. Biblioteka Publiczna w Paczkowie serdecznie zaprasza!

Otwórz