Wkrótce ferie zimowe

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Wkrótce ferie zimowe

1 lutego na Opolszczyźnie rozpoczynają się ferie zimowe, warto zatem zapoznać się z możliwościami spędzenia tego wolnego czasu w Paczkowie. Dziś prezentujemy program przygotowany dla dzieci i młodzieży przez Ośrodek Kultury i Rekreacji.

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie proponuje odpoczywającym od szkół uczniom wyjątkowo bogatą ofertę, dlatego jest spora szansa, że w przygotowanym przez OKiR programie każdy znajdzie coś dla siebie. Nauka gry na pianinie, warsztaty muzyczne i taneczne, turnieje gier komputerowych, zajęcia rysunkowe - to tylko niektóre z form organizowanych zajęć. Warte uwagi są również: "Bal karnawałowy z Policusiem" (gry, zabawy, tańce i quizy - impreza dla najmłodszych organizowana przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Nysie), dyskoteka dla młodzieży oraz imprezy karaoke dla dzieci i młodzieży.

Najmłodsi na chętnie wezmą udział w karnawałowym programie "Czas na bal" w wykonaniu grupy "The Clown Circus Show - Rupert & Rico" (wstęp 5 zł, w programie mnóstwo atrakcji - tańce, piosenki, zabawy, confetti, malowanie włosów i wiele innych karnawałowych szaleństw).
Również fani muzyki rockowej powinni być zadowoleni - oprócz wspomnianych warsztatów muzycznych OKiR organizuje koncert "Returny" (12 luty, godz. 17.00) - na scenie pojawi się kilka rockowych kapel z Paczkowa i okolic, które na pewno stworzą niezapomniane muzyczne show.
Usatysfakcjonowani powinni być również wielbiciele filmów - w Kinie Kopernik planowane są projekcje dwóch kinematograficznych nowości - na pierwszy ogień pójdzie francuska komedia familijna "Mikołajek" (6 i 7 lutego, godz. 17.00, bilet 10 zł), a następnie bijący wszelkie możliwe rekordy najnowszy film Jamesa Camerona "Avatar" (13 i 14 luty, godz. 17.00, bilet 10 zł).

Zgłoszenia wszystkich chętnych do udziału w imprezach OKiR przyjmuje od 20 stycznia 2009 roku - można je zgłaszać osobiście w siedzibie Ośrodka (ul. Wojska Polskiego 27), telefonicznie pod numerem telefonu 077 431 62 32 lub drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM FERII ZIMOWYCH 2010 OŚRODEK KULTURY I REKREACJI W PACZKOWIE

Otwórz