Paczków na Naszej Klasie

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Paczków na Naszej Klasie

Paczków nawiązał współpracę z najpopularniejszym w Polsce portalem społecznym www.nasza-klasa.pl - od kilku dni w serwisie działa oficjalne konto naszego miasta.

Jesteśmy dziesiątym miastem w Polsce, które zdecydowało się na założenie oficjalnego konta na Naszej Klasie. Pierwsze założył Wrocław - macierzyste miasto nk.pl. Kolejnymi samorządami, które zdecydowały się na tego typu promocję były: Zgorzelec, Gorzów Wielkopolski, Słupsk, Zgierz, Jelenia Góra, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa i Krasnystaw. Od niedawna do tego grona należy również Paczków. Jesteśmy zatem pierwszym miastem na Opolszczyźnie, które może pochwalić się oficjalnym kontem na najpopularniejszym polskim portalu społecznym.
Już teraz zainteresowanie kontem jest ogromne - w ciągu kilku dni stronę www.nasza-klasa.pl/paczkow odwiedziło ponad 4000 użytkowników portalu. Oficjalne konto miasta Paczków zawiera kilkanaście zdjęć zabytków "Polskiego Carcassonne", krótką charakterystykę gminy i oczywiście zaproszenie do odwiedzenia naszego miasta.

Konto pozwoli również na komunikację z "klasowiczami" za pomocą Śledzika - miasto Paczków będzie mogło przekazywać swoim mieszkańcom i potencjalnym turystom ciekawe i istotne dla nich informacje za pomocą tej platformy komunikacyjnej.

Zapraszamy na stronę www.nasza-klasa.pl/paczkow i do grona znajomych "Polskiego Carcassonne". 

Otwórz