Wygraj wirtualny spacer dla Paczkowa

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Wygraj wirtualny spacer dla Paczkowa

Paczków bierze udział w internetowym konkursie, w którym główną nagrodą jest darmowa możliwość realizacji wirtualnego spaceru po mieście.

Konkurs zorganizowany jest przez firmę 2M SYSTEM, która zajmuje się produkcją wirtualnych spacerów po miastach i gminach. Wirtualny spacer jest rodzajem interaktywnej wycieczki, na którą można wybrać się za pośrednictwem Internetu. Dzięki takiemu rozwiązaniu potencjalni turyści będą mogli wirtualnie zwiedzić miasto, przejść się ulicami, poznać zabytki i najciekawsze miejsca w mieście. Tego typu prezentacja zawiera serię aktywnych zdjęć panoramicznych - internauta ma wrażenie rozglądania się wokół miejsca, w którym się znajduje.

Główną nagrodą w konkursie jest bezpłatne wykonanie wirtualnego spaceru po mieście lub gminie w ilości 500 szt. panoram, oraz 1000 szt. płyt CD z nagranym wirtualnym spacerem w wersji offline - wartość nagrody to 46 000 zł. Bardzo atrakcyjne są także nagrody za drugie i trzecie miejsce - odpowiednio: wirtualny spacer o wartości 30 000 zł (300 szt. panoram) i 17500 zł (150 szt. panoram). Zajmując czwartą lokatę można liczyć na spacer ze 100 panoramami, a piąte, szóste i siódme miejsce gwarantują wykonanie samych panoram sferycznych (odpowiednio: 100 szt. i po 50 szt.).

W konkursie bierze udział już prawie 200 miast z terenu całej Polski. Na wyniki konkursu wpływ mają jedynie internauci - to oni będą głosować poprzez stronę internetową www.mojewirtualnemiasto.pl. Chcąc oddać swój głos podajemy adres mailowy, na który system pilotujący konkurs wysyła maila z linkiem potwierdzającym udział w głosowaniu. Po odebraniu maila i kliknięciu we wspomniany link głos zostaje zaliczony. Dla jednego adresu mailowego taka procedura może odbywać się raz w tygodniu.
Głosowanie potrwa do 16 kwietnia 2010 roku, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 kwietnia 2010 roku - miasto z największą ilością głosów otrzyma główną nagrodę.

Zachęcamy do głosowania na Paczków na stronie internetowej www.mojewirtualnemiasto.pl. Aby zagłosować, wystarczy wpisać adres e-mail a następnie potwierdzić, klikając w specjalny link w wiadomości zwrotnej, wysłanej na podany adres e-mail. 

Otwórz