Oficjalny paczkowski serwis SMS

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Oficjalny paczkowski serwis SMS

Przypominamy, że od niedawna w naszej gminie działa telefoniczny system informacyjny - Samorządowy Informator SMS - który pozwoli na niezwykle szybką i skuteczną komunikację z mieszkańcami miasta i okolicznych wsi. W systemie zarejestrowanych jest już ponad 300 użytkowników - dołącz do tego grona i Ty!

Gmina Paczków jest, obok Gminy Tułowice, absolutnym prekursorem tego innowacyjnego systemu informatycznego w województwie opolskim. Samorządowy Informator SMS jest usługą umożliwiającą informowanie zarejestrowanych w systemie użytkowników o najważniejszych sprawach i wydarzeniach w Gminie Paczków. W praktyce działanie systemu jest bardzo proste: kilka razy w miesiącu administratorzy SISMS definiują treść wiadomości (maksymalnie 160 znaków) na temat bieżących wydarzeń w Paczkowie i okolicach, wysyłają ją do wcześniej zarejestrowanych w systemie użytkowników - w efekcie wiadomość ta trafia w formie SMS na numery telefonów komórkowych mieszkańców, którzy zdecydowali się skorzystać z tej usługi.
Jedyny koszt jaki ponosi użytkownik tego serwisu to koszt jednego rejestrującego SMS-a (opłata za wysłanie wiadomości rejestracyjnej jest zgodna z planem taryfowym abonenta). Wszystkie przesyłane z Gminy Paczków wiadomości SMS są dostarczane bezpłatnie.

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać bezpłatne informacje o:

  • bieżących wydarzeniach w Paczkowie i okolicach
  • imprezach kulturalnych na terenie gminy Paczków
  • wydarzeniach sportowych
  • ogłaszanych przetargach i planowanych inwestycjach
  • zagrożeniach takich jak wichury, gwałtowne burze, powodzie

zachęcamy do zarejestrowania się w Samorządowym Informatorze SMS.

Jak się zarejestrować? Wystarczy wysłać SMS o treści Tak.ony07 na numer 661 000 112. W ten sposób logują się Państwo do ogólnego serwisu informacyjnego e-komunikaty Paczków, w ramach którego rozsyłane będą ważniejsze informacje na temat bieżących wydarzeń w Gminie Paczków.

Oprócz serwisu ogólnego przygotowaliśmy dla Państwa pięć dodatkowych serwisów tematycznych, w których wiadomości zawierać będą szczegółowe informacje z następujących dziedzin:

  • OSTRZEŻENIA (dla wszystkich, którzy chcą być informowani np. o zagrożeniach meteorologicznych, sytuacjach kryzysowych itp.),
  • FUNDUSZE UE (dla tych, których interesują postępy Gminy Paczków w staraniach o dotacje z Unii Europejskiej oraz realizacjach dofinansowywanych inwestycji),
  • PRZETARGI (serwis polecany tym, którzy chcieliby być na bieżąco w temacie przetargów i planowanych inwestycjach) ,
  • SPORT (dla fanów lokalnego sportu - wyniki meczów paczkowskich drużyn, informacje o planowanych wydarzeniach sportowych itp.),
  • KULTURA I OŚWIATA (dla tych, których ciekawią gminne wieści związane z wszystkimi wydarzeniami kulturalnymi oraz edukacją).

Rejestracja do serwisów tematycznych odbywa się na podobnej zasadzie, co do serwisu ogólnego. Wystarczy wysłać jeden SMS - treści przypisane do poszczególnych tematów znajdą Państwo w tabeli, którą znaleźć można TUTAJ.

ZACHĘCAMY DO REJESTRACJI PAŃSTWA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH W SAMORZĄDOWYM INFORMATORZE SMS!
WYSTARCZY WYSŁAĆ JEDEN SMS (KOSZT TO ZALEDWIE KILKA GROSZY, W ZALEŻNOŚCI OD PAŃSTWA PLANU TARYFOWEGO), A BĘDZIECIE MIEĆ PAŃSTWO OKAZJĘ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJWAŻNIEJSZYMI WYDARZENIAMI W GMINIE PACZKÓW!

UWAGA!!! Mamy jeszcze darmowe kubki promocyjne dla osób, które pojawią się w Urzędzie Miejskim w Paczkowie i pokażą w swoim telefonie wiadomość potwierdzającą dołączenie do SISMS. Zapraszamy!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE - SAMORZĄDOWY INFORMATOR SMS. 

Otwórz