Happy Day - przyjdź 24 czerwca do OKiR

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Happy Day - przyjdź 24 czerwca do OKiR

Przed nami niecodzienna, wesoła i kolorowa zabawa dla dzieci i młodzieży z Gminy Paczków.

24 czerwca (wtorek) podczas plenerowej imprezy Happy Day spotkają się uczniowie ze szkół z całej gminy. O godz. 8:30 w Ośrodku Kultury i Rekreacji zawitają przedszkolaki i dzieci z klas I-III.

Dla najmłodszych zaprezentowana zostanie bajka "Jaś i Małgosia" przygotowana przez grupę teatralną Alterny, dzieci odbiorą nagrody i wyróżnienia zdobyte w konkursie plastycznym pt. "Szczęście". Dodatkowo pociechy będą mogły za darmo skorzystać z placu zabaw (dmuchane zjeżdżalnie, trampolina itp.).

Natomiast od godz. 10:00 na placu Ośrodka Kultury rozpocznie się wspólna zabawa dla wszystkich uczniów szkół podstawowych (kl. IV-VI), gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Dynamiczne wydarzenie poprowadzi animator z Opola - Szymon Wolf, który przeprowadzi konkursy z nagrodami, niekonwencjonalne konkurencje, grę terenową “Poszukiwanie skarbu”, zabawę taneczną. Miejsce będą też miały quizy z nagrodami przygotowane przez Komisariat Policji i Straż Pożarną w Paczkowie, a później zostaną wręczone nagrody pieniężne za wykonanie najlepszych prac we wcześniej ogłoszonym konkursie fotograficznym pt. "Happy Day".


Finałowym punktem programu będzie koncert muzyki reggae w wykonaniu grupy Pop Marlej z Opola. W trakcie imprezy będzie można obejrzeć prezentację pokonkursową złożoną z prac plastycznych i fotografii wykonanych przez dzieci i młodzież z paczkowskich szkół. Należy podkreślić, że impreza integracyjna „Happy Day” została zainicjowana przez grupę młodzieży ze stowarzyszenia Alterna, a niekonwencjonalny projekt został doceniony przez nasze władze i jest sfinansowany ze środków gminnego budżetu.

W razie niepogody impreza odbędzie się w sali Ośrodka Kultury. Zapraszamy wszystkich serdecznie! Mamy nadzieję, że "Happy Day" stanie się imprezą cykliczną i spotkamy się znów za rok!
 

Otwórz