Światowy Tydzień Przedsiębiorczości ? bezpłatne konferencje w Paczkowie

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Światowy Tydzień Przedsiębiorczości ? bezpłatne konferencje w Paczkowie

ŚTP to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, w 143 krajach świata, w tym w Polsce.

Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki.

Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown, prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana - Carl Schramm i brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark. Ogólnopolskim koordynatorem ŚTP w Polsce jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która dąży do stworzenia jak najszerszej koalicji organizacji, instytucji i osób, które zaangażują się w organizację tego przedsięwzięcia i popularyzację idei, jakie mu przyświecają.

Burmistrz Gminy Paczków zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konferencji pt. ?Być przedsiębiorcą to nie takie trudne?, organizowanej w ramach  Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Gminie Paczków.Spotkanie odbędzie się w dniach od 19 do 20 listopada br. w Muzeum Gazownictwa w Paczkowie.

Pierwszy dzień tj. 19 listopada 2015 r. przeznaczony jest dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą, konferencja rozpocznie się o godz. 11:00. W programie przewidziano następujące tematy: Krok po kroku jak założyć własną firmę, Przedsiębiorca w Urzędzie Skarbowym, ZUS dla początkujących przedsiębiorców.

Podczas drugiego dnia konferencji tj. 20 listopada br. pojawi się tematyka dot. możliwości pozyskania dofinansowania na rozwój działalności gospodarczej.

Wszystko to już 19 i 20 listopada! Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału, wstęp bezpłatny.
 

OtwĂłrz