Festyn Rodzinny w "Trójce"

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Festyn Rodzinny w „Trójce”

W sobotę 23 maja 2015 r. na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Paczkowie odbył się wielki festyn rodzinny.
 

Bogaty program festynu oraz wspomnienie ubiegłorocznej imprezy sprawiło, że szkoła wypełniła się tłumem ludzi. Było gwarno, kolorowo i radośnie - prawdziwa impreza integracyjna - od przedszkolaka do seniora.

Tak, jak co roku było wiele atrakcji dla dzieci - dzieciaki mogły poskakać na trampolinie, postrzelać z armatek, pobawić się w dmuchanym zamku. Nasze dzieci zmieniły się nie do poznania za sprawą kolorowych fantastycznych makijaży. Zorganizowano wiele konkursów i zabaw, między innymi  pokaz sztuk walki karate,  pokaz Policji i Straży Pożarnej. Miłośnicy roślin mogli podziwiać i zakupić ciekawe okazy. Nie zabrakło również zdrowych i smacznych smakołyków, domowych ciast i dań z grilla.

Oprócz wspaniałej zabawy, na scenie odbyły się występy artystyczne - piosenki, tańce, spektakle teatralne w wykonaniu uczniów i zaproszonych gości, które swoimi występami dostarczyły wszystkim dużo radości i wzruszeń. Ogromne brawa otrzymali najmłodsi artyści - dzieci z Przedszkola nr 1, 2 i 3, które zostały zaproszone na festyn. Drobnymi upominkami podziękowano im za wspaniałe występy.

Zadowolenie dzieci malujące się na ich twarzach, a co za tym idzie także ich rodziców, jest powodem dla którego warto było zorganizować festyn.
Była muzyka, były zabawy, nagrody a przede wszystkim dużo, dużo uśmiechów!

Otwórz