Informacja dla przedsiębiorców!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Informacja dla przedsiębiorców!

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Gminy Paczków do zapisania swojej firmy w bazie mailingowej Urzędu Miejskiego w Paczkowie.

Jeżeli chcesz otrzymywać najważniejsze informacje  dot.  szkoleń i konferencji rozwijających przedsiębiorczość i sprzyjających nawiązywaniu nowych relacji biznesowych, informacji nt. pozyskiwania dofinansowań z funduszy europejskich, aktualnie ogłoszonych przetargów, zapytań ofertowych - dopisz się do listy mailingowej wysyłając wiadomość na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przedsiębiorco! Chcemy Cię na bieżąco informować, jednak bez Twojego adresu mailowego jest to niemożliwe. Wyślij e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w treści napisz: nazwę, adres siedziby firmy, branżę oraz adres e-mail, na który mamy przesyłać informacje.
 

Otwórz