Muzyczny Paczków rozbrzmi już za parę dni - sprawdź szczegóły!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Muzyczny Paczków rozbrzmi już za parę dni - sprawdź szczegóły!

„Muzyczny Paczków” to cykl koncertów odbywających się na przestrzeni całego roku kalendarzowego. Charakter koncertów jest bardzo różnorodny. Od muzyki poetycko – turystycznej, aż do klasyki muzycznej.

Głównym celem imprezy jest przybliżenie słuchaczom - mieszkańcom naszej gminy poszczególnych gatunków muzycznych. Przede wszystkim chodzi też oto, by wspólnie pośpiewać w przyjemnej atmosferze. Spotkać się, porozmawiać… Zatrzymać się na chwilę w naszym zwariowanym biegu życia.

DZIEŃ PIERWSZY – 10 listopada br.
Koncert  ma charakter  turystyczno - poetycki. Gościem naszego wieczoru będzie grupa muzyczno-wokalna BIEGUNI. Dla niecierpliwych można szeroko posłuchać ich brzmienia na portalu You Toube.  Bieguni wykonują własną muzykę. Przepiękne teksty piosenek ustrojone w dźwięki instrumentów stanowią liryczną całość, której słucha się z przyjemnością. Gospodarz wieczoru KLUB 50 - grupa muzyczna, która na stałe związana jest z naszym miastem wykona kilka utworów znanych i lubianych z krainy łagodności.  Tu właśnie będzie można pośpiewać.

DZIEŃ DRUGI – 11 listopada br.
Koncert będzie połączeniem klasycznych brzmień z gatunkami muzyki: pop, blues, rock jazz. To prawdziwa uczta w wykonaniu DUO Virtuozo Tomek i Paweł. Panowie gościli już u nas jakiś czas temu. Były to ich początki. Dzisiejsze brzmienie to prawdziwe delicje muzyczne. Duet zabierze nas w podróż dokoła świata. Koncerty odbędą się w przepięknym miejscu – Muzeum Gazownictwa w Paczkowie, które jest stworzone do tego typu imprez.

Małymi krokami do XX Ogólnopolskich Prezentacji Muzycznych TEREPACZKÓW, które odbędą się w lutym 2015r. Nad wszystkim czuwa organizator STOWARZYSZENIE GENERACJA, wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy! 

Otwórz