Dyskusja nad rozwojem obszaru "Księstwa Nyskiego"

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Dyskusja nad rozwojem obszaru „Księstwa Nyskiego”

LGD Nyskie Księstwo Jezior i Gór przeprowadza konsultacje społeczne dotyczące rozwoju społeczności lokalnej oraz miejscowości obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju Nyskiego Księstwa Jezior i Gór.

Mieszkańcy gminy Otmuchów i Paczków mieli okazję spotkać się na otwartym spotkaniu w ramach prowadzonych konsultacji  w dniu 19 września br. w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Paczkowie.

Czeka nas nowy okres programowania PROW 2014-2020 i opracowania nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla Lokalnej Grupy Działania.  Konsultacje poświęcone były wypracowaniu pomysłów na nowe cele szczegółowe i przedsięwzięcia w ramach LSR. Opinie mieszkańców naszej gminy zebrane podczas spotkania będą niezwykle pomocne, ponieważ operacje realizowane w latach 2014-2020 mają odzwierciedlać potrzeby lokalnej społeczności.

Dziękujemy za aktywny udział w spotkaniu, dzięki temu będzie nam łatwiej zaplanować  zadania do realizacji. W spotkaniu oprócz władz samorządowych gmin Paczków i Otmuchów, udział wzięli Radni, Sołtysi, Rady Sołeckie, przedsiębiorcy i mieszkańcy Gminy Paczków i Otmuchów. Dzięki Wam dowiedzieliśmy m.in.: gdzie powinny trafiać środki, czego oczekujecie od LGD, jakie macie pomysły.

Cieszymy się, że mogliśmy omówić je właśnie z Wami. Informacje, które uzyskaliśmy od Państwa  wykorzystamy do wytyczenia kierunków działania w nowym okresie programowania. Wszelkie uwagi do projektu LSR można składać w Biurze Stowarzyszenia osobiście, drogą elektroniczną lub pocztową.

Dane teleadresowe:
Lokalna Grupa Działania „Nyskie Księstwo Jezior i Gór”
ul. Kolejowa 15,
48-300 Nysa
tel. 77 40 80588
fax. 77 40 80 588
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www: www.nyskieksiestwo.turystyka.net
 

Otwórz