Bezpłatne warsztaty wokalne

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Bezpłatne warsztaty wokalne

Ośrodek Kultury i Rekreacji zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne warsztaty wokalne z cyklu „Vocal Camp 2014”.

Warsztaty będą prowadzone przez profesjonalnych muzyków, którzy stworzą niepowtarzalną okazję do obcowania z piosenkami opracowanymi w nowych i niebanalnych aranżacjach.

Na 10 spotkaniach uczestnicy zapoznając się ze sztuką wokalną, będą mieli możliwość korzystania ze sprzętu estradowego i profesjonalnych podkładów muzycznych. Program warsztatów obejmuje: udział w indywidualnych i grupowych zajęciach z akompaniamentem na żywo, śpiewanie w wielogłosie, chórkach, praca nad ruchem scenicznym, emisja głosu, praca nad poprawną dykcją, interpretacja piosenki.

Na zakończenie warsztatów - 11 września br.  zostanie przygotowany koncert finałowy, który będzie podsumowaniem efektów pracy uczestników. Młodym adeptom sztuki wokalnej towarzyszyć będzie ich trener wokalny: Pamela Kłoczko oraz sekcja instrumentalna, w składzie: Błażej Haberla (piano), Szymon Paduszyński (gitara), Karol Urban (bass), Filip Laszuk (perkusja).

Mamy nadzieję, że efekty dziesięciodniowej pracy staną się dla uczestników inspiracją do własnych dalszych poczynań związanych z muzyką oraz efektywnego spędzania wolnego czasu. Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Miejskiego w Paczkowie.

Jeśli chcesz pewniej i swobodniej posługiwać się głosem podczas śpiewania, odkryć drzemiący w nim potencjał, rozszerzyć skalę i wzmocnić wolumen, pozbyć się uciążliwej chrypki albo zacisku krtani, śpiewać długo na jednym oddechu, nabrać pewności siebie podczas występów –  warsztaty skierowane są właśnie do Ciebie!  Ilość miejsc ograniczona, zgłoszenia należy dokonywać w biurze OKiR, tel. 77 431 62 32.

 

Otwórz