Chcesz nauczyć się sztuk walki JU JITSU, GRAPPLING, BJJ? Zapisz się już dziś do grupy treningowej

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Chcesz nauczyć się sztuk walki JU JITSU, GRAPPLING, BJJ? Zapisz się już dziś do grupy treningowej

Klub Sportów Walki Fu Getsu Dojo z Otmuchowa oraz GCSiR Paczków ogłaszają nabór do grupy treningowej w Paczkowie.

Sekcja sztuk walki pod nazwą Fu Getsu Dojo powstała w 1997 roku z inicjatywy Jarosława Chmiel i Grzegorza Wojtaszewskiego i funkcjonuje w ramach Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Otmuchowie. 

Głównym prowadzącym jest Sensei Jarosław Chmiel, który zajmuje się sztukami walki od 1990 roku, posiada obecnie 5 Dan Araki Muninsai Ryu Iaido oraz 5 Dan Shu Ho Ryu Ju Jitsu.  Instruktorami pomocniczymi są Sensei: Grzegorz Wojtaszewski, Jarosław Siudak, Marcin Reisch, Andrzej Brandys.

Zapraszamy młodzież ze szkół gimnazjalnych, średnich oraz osoby dorosłe do  wzięcia udziału w grupie treningowej w Paczkowie. Pierwsze zajęcia odbędą się 6 września br. (sobota) o godz. 16:00 w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Paczkowie przy ulicy Wojska Polskiego 45.

Przewidywany koszt udziału w zajęciach to około 60 zł (miesięcznie). Uczestnicy treningów w Paczkowie będą mogli brać udział w treningach w Otmuchowie bez dodatkowych kosztów według harmonogramu znajdującego się na www.fugetsu.pl