Głosuj na "opolskie projekty" w plebiscycie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Głosuj na „opolskie projekty” w plebiscycie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju

Plebiscyt „Ale się zmieniło” jest organizowany przez Telewizję Polską we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju. 

Już wkrótce będziemy świętować 10 rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. W związku z tym wydarzeniem Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju ogłosiło plebiscyt "Ale się zmieniło", w którym można głosować na najciekawsze inwestycje, które powstały dzięki wsparciu z UE.

W plebiscycie bierze udział po 5 inwestycji z każdego województwa. Internauci mogą głosować na jedną inwestycję w danym województwie. Głosowanie trwa od 14 do 29 kwietnia 2014 roku. Gorąco zachęcamy do głosowania na projekty z województwa opolskiego!

Głosować można na stronie Plebiscytu: http://www.10latwue.tvp.pl/wojewodztwo/opolskie/  Więcej informacji o obchodach 10-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej można znaleźć na stronie: www.10latwue.pl

Wyniki Plebiscytu zostaną opublikowane na początku maja 2014 r. na stronie internetowej oraz zaprezentowane na antenie TVP Regionalna.

 

Otwórz