PUP zaprasza na Międzynarodowe Targi Pracy w Nysie

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności PUP zaprasza na Międzynarodowe Targi Pracy w Nysie

Przypominamy, że już w piątek 28 marca w Nysie odbędą się kolejne Międzynarodowe Targi Pracy, na które wszystkich mieszkańców gminy Paczków zaprasza Powiatowy Urząd Pracy w Nysie.

Międzynarodowe Targi Pracy to cykliczna impreza promocyjna, która ma na celu zapoznanie mieszkańców powiatu nyskiego z ofertami pracy w kraju i zagranicą. Uczestnicy tego przedsięwzięcia mogą liczyć na spotkanie z prawie 40 pracodawcami i agencjami pracy z Polski oraz  z Niemiec, Austrii, Holandii i Norwegii.

Stanowiska na które będzie prowadzona rekrutacja to: chemik, cieśla, dociepleniowiec, elektromonter, elektronik, elektryk, elektryk E&I (kontrakt zagraniczny) - doświadczenie w przemyśle naftowo-gazowym, hydraulik, frezer, instalator wod-kan, inżynier mechanik w dziale utrzymania ruchu, kelner, kierowca kat. C, komisjoner, kucharz, lekarz, logistyk, magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy, malarz, mechanik samochodowy, mechanik urządzeń przemysłowych, niania, operator CNC, operator wózka widłowego, opiekunka osób starszych, pedagog, personel sprzątający, pokojówka, pomocnik w obszarze produkcji spożywczej, pracownicy budowlani, pracownik produkcji, pracownik magazynu, pracownik biurowy, pracownik ogrodnictwa, spawacz MIG-MAG, WIG, TIG, stolarz, ślusarz, tokarz.

CIEKAWOSTKA TARGÓW: Jeden z wystawców będzie rekrutował pracowników do pracy na platformach naftowych.

 Już 28 marca w Hali Sportowej przy ulicy Świętego Piotra odbędą się MIĘDZYNARODOWE TRANSGRANICZNE TARGI PRACY. Szczegółowych informacji zaczerpnąć można bezpośrednio w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nysie pod numerem tel. (77) 448 99 33 oraz na stronie internetowej www.pup.nysa.pl


Otwórz