Muzyczne Lato w Paczkowie

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Muzyczne Lato w Paczkowie

Stowarzyszenie GENERACJA jest autorem wakacyjnej imprezy pn. "Muzyczne Lato w Paczkowie", która będzie realizowana przez cały sierpień. Projekt skierowany jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych naszej gminy pozostających podczas wakacji w miejscu zamieszkania.

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne, a warsztaty odbywać się będą w Domu Plastyka. W ramach pięciu spotkań (warsztatów muzycznych) paczkowska młodzież doskonalić będzie umiejętności z zakresu emisji głosu, dykcji, śpiewu solowego i zespołowego. Zajęcia prowadzone będą pod okiem profesjonalnych muzyków. W ramach tej imprezy kulturalnej odbędą się dwa koncerty uliczne w rynku w Paczkowie, w których wystąpią min. KLUB-50, oraz soliści byłego zespołu POD ZNAKIEM ZAPYTANIA oraz zespoły grające w poprzednich edycjach imprezy TEREPACZKÓW.

Koncerty odbędą się 10 i 18 sierpnia br. o godz. 17:00. Natomiast koncert finałowy przewidziany jest na 31 sierpnia, udział w nim wezmą uczestnicy warsztatów oraz zaproszeni goście. Koncert będzie miał miejsce w amfiteatrze GCSiR w Paczkowie. Muzyczne przedsięwzięcie stwarza doskonałe możliwości zagospodarowania wolnego czasu dzieci i młodzieży pozostających na okres wakacyjny w miejscu zamieszkania, zgłębienie tajników wokalnych oraz propagowanie walorów turystycznych Gminy Paczków poprzez organizowanie koncertów ulicznych w mieście.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w projekcie zapraszamy na spotkanie organizacyjne w dniu 1 sierpnia (czwartek) o godz. 10:00 w Domu Plastyka.


Otwórz