Masz zespół? Śpiewasz lub grasz? Powalcz o 10 000 zł i własną płytę!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Masz zespół? Śpiewasz lub grasz? Powalcz o 10 000 zł i własną płytę!

Mamy dobre wieści dla wszystkich młodych muzyków i wokalistów, którzy chcieliby spróbować swoich sił w swego rodzaju lokalnym "talent show" i powalczyć o cenną nagrodę. Już w niedzielę 9 czerwca w Paczkowie rozpoczną się przesłuchania w ramach konkursu "Music Star - daj się złowić", którego organizatorem jest Radio NYSA FM.

Konkurs "Music Star" ma na celu promocję uzdolnionych muzycznie osób oraz pomoc im w debiucie scenicznym oraz zaprezentowaniu ich twórczości na rynku muzycznym i w mediach. W rywalizacji, którą przygotowuje Radio NYSA FM, może brać udział każdy (zarówno solista, jak i zespół), kto dokona rejestracji na stronie www.nysa.fm wypełniając zamieszczony tam formularz rejestracyjny.

W sumie w ramach "Music Star" zaplanowano 7 przesłuchań na terenie Opolszczyzny - 19 maja odbył się pierwszy casting w Prudniku, kolejne zorganizowano w Grodkowie i Brzegu. Teraz przyszedł czas na Paczków. Kolejne konkursowe przeglądy odbędą się w Głuchołazach, Niemodlinie i Nysie. 

W niedzielę 9 maja o godz. 16:00 na scenie paczkowskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji każdy ze zgłoszonych do konkursu wykonawców zaprezentuje dwa utwory. Serdecznie zapraszamy paczkowian do dopingowania wykonawców - wsparcie publiczności z pewnością im pomoże. Wstęp na przesłuchania jest wolny. 

Najlepsi wykonawcy zostaną zakwalifikowani do półfinału konkursu, w którym powołane przez Radio NYSA FM jury wybierze pięciu uczestników ścisłego finału. Szóstego finalistę wskażą słuchacze Radia NYSA FM za pomocą smsowego głosownia na najlepszy prezentowany na antenie utwór z przesłuchań terenowych.  

Podczas koncertu finałowego "Music Star", który planowany jest we wrześniu 2013 roku, nastąpi rozstrzygnięcie całego konkursu. Każdy zakwalifikowany finalista wykona trzy utwory. Spośród wykonawców występujących na finałowej scenie jury wskaże zwycięzcę, który otrzyma nagrodę główną w postaci kwoty 10 000 zł, a także możliwości nagrania własnej płyty. 

Regulamin oraz wszelkie szczegóły na temat konkursu "Music Star - daj się złowić" znaleźć można tutaj.

Otwórz