Zapraszamy na Festyn Majowy 2013!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Zapraszamy na Festyn Majowy 2013!

Przed nami długi majowy weekend, podczas którego paczkowski Ośrodek Kultury i Rekreacji organizuje "Festyn Majowy". Warto już teraz sprawdzić szczegóły tej propozycji, bo zapowiada się ona bardzo ciekawie - każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Impreza odbędzie się w czwartek 2 maja na placu przy siedzibie Ośrodka Kultury i Rekreacji (ul. Wojska Polskiego 27). Początek zabawy planowany jest na godz. 16.00. W pierwszej części odbędą się występy dwóch grup śpiewaczych - "Echo" oraz ludowego zespołu "Dziewiętliczanki". W kolejnej odsłonie swoje taneczne umiejętności zaprezentuje Klub Tańca Towarzyskiego "Aktan".

Na scenie pojawi się też miejscowy zespół rockowy The Amnes oraz Paczkowska Orkiestra Dęta. Nie zabraknie też występu członków Studia Piosenki VOICES, które działa w Ośrodku Kultury i Rekreacji. Ostatnim punktem programu artystycznego będzie koncert BiGRASS-a, czyli Adama Łabowicza. Ten utalentowany młody paczkowianin specjalizuje się w muzyce reggae, ragga i hip-hop.

Podczas "Festynu Majowego" sporo atrakcji czeka naszych najmłodszych. Będzie można też smacznie się posilić, bo dostępna będzie m.in. kiełbaska z grilla. 2 maja warto pojawić się na placu przy paczkowskim OKiR. Pozostaje tylko trzymać mocno kciuki za dobrą pogodę.

Otwórz