Chcesz złożyć wniosek o dotację z PROW? Wybierz się na szkolenie!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Chcesz złożyć wniosek o dotację z PROW? Wybierz się na szkolenie!

W związku z ogłoszonym naborem wniosków o dofinansowanie poprzez Lokalną Grupę Działania "Nyskie Księstwo Jezior i Gór" w ramach trzech działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013, LGD zaprasza do udziału w szkoleniu z zakresu pisania wniosków.

Procedura konkursowa i nabór wniosków odbędą się w terminie od 29 kwietnia do 14 maja 2013 r. i będą obejmować trzy działania: "Małe Projekty", "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" oraz "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" - więcej na ten temat piszemy tutaj.

Lokalna Grupa Działania "Nyskie Księstwo Jezior i Gór", która przyjmować będzie wnioski, organizuje dla potencjalnych beneficjentów szkolenie, w trakcie którego szczegółowo omówione zostaną formularze wniosków o dofinansowanie, sposób ich wypełniania oraz przygotowanie budżetu projektu i załączników do wniosków. Wiedza ta z pewnością przyda się w trakcie przygotowywania dokumentacji do naboru.

Szkolenia odbędą się w Urzędzie Miejskim w Nysie (II piętro, sala 234) w następujących terminach:

  • we wtorek 30 kwietnia 2013 r. o godz. 10:00 - Małe Projekty,
  • we wtorek 30 kwietnia 2013 r. o godz. 12:00 - Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej.

Więcej szczegółów na stronie internetowej www.nyskieksiestwo.turystyka.net.

Otwórz