Opłacalne pożyczki dla przedsiębiorców z Opolszczyzny - sprawdź!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Opłacalne pożyczki dla przedsiębiorców z Opolszczyzny - sprawdź!

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu informuje, że udziela niskooprocentowanych pożyczek dla przedsiębiorców sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Pożyczki udzielane są na cele inwestycyjne i nieinwestycyjne bezpośrednio związane z podejmowaniem, prowadzeniem i rozwijaniem działalności gospodarczej przez wnioskodawcę. Uzyskane w ten sposób pieniądze nie mogą być przeznaczone na zakup gruntów i na zakupy o charakterze konsumpcyjnym, a także na inwestycje objęte wsparciem ze środków europejskich.

Oprocentowanie pożyczki w skali roku - przy zastosowaniu pomocy publicznej - wynosi od 3,94%. W przypadku, gdy wykorzystano pomoc publiczną, poziom oprocentowania zaczyna się od 5,40%. Opolski WFOŚiGW nie pobiera prowizji i opłat od udzielanych pożyczek.

O tego rodzaju wsparcie mogą ubiegać się przedsiębiorcy, którzy należą do kategorii mikroprzedsiębiorców (do 10 osób zatrudnionych) oraz małych (do 50 osób zatrudnionych) i średnich przedsiębiorców (do 250 osób zatrudnionych), posiadają swoją siedzibę na terenie województwa opolskiego oraz prowadzą działalność lub realizują inwestycje na terenie Opolszczyzny.

Szczegółowe warunki udzielania pożyczek określa regulamin, którego pełną treść znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej WSOŚiGW w Opolu. Wnioski wraz z wymaganą dokumentacją można składać w terminie do 30 listopada 2013 r. w siedzibie Funduszu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:15 do 15:15. Wzór wniosku oraz wymaganych dokumentów znajdują się tutaj.

Dodatkowych informacji udziela:

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu
ul. Krakowska 53, 45-018 Opole
www.wfosigw.opole.pl
tel: 77 45 45 891 wew. 129, 149, 150, 103,
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Otwórz