Ognisko Artystyczne zaprasza

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Ognisko Artystyczne zaprasza

Już jutro - w piątek 25 stycznia - w galerii Domu Plastyka w Paczkowie odbędzie się wernisaż wystawy prac dzieci i młodzieży uczestniczących w zajęciach Ogniska Artystycznego.

Tradycyjna już ekspozycja podsumuje pracę na zajęciach w paczkowskim oddziale Ogniska Artystycznego w pierwszym semestrze w roku szkolnym 2012/13.

Placówka prowadzi zajęcia edukacyjne w dwóch grupach przedmiotowych - w dziale dziecięcym mali artyści biorą udział w ćwiczeniach kolorystycznych i modelowaniu, a w dziale młodzieżowym szkolą swoje umiejętności malarskie, rysunkowe, graficzne, tkackie i rzeźbiarskie.

Efekty półrocznej pracy wychowanków Ogniska będzie można podziwiać na specjalnej wystawie, która rozpocznie się wernisażem w piątek 25 stycznia. W galerii paczkowskiego Domu Plastyka będzie można obejrzeć rysunki, obrazy i rzeźby najmłodszych uczniów z ćwiczeń kolorystycznych i modelowania.

Początek wernisażu o godz. 17:00 w galerii Domu Plastyka w Paczkowie (ul. Rynek 20). W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy! 

Otwórz