Pobierz powiatowy PRZEWODNIK PACJENTA - może się przydać

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Pobierz powiatowy PRZEWODNIK PACJENTA - może się przydać

Starostwo Powiatowe w Nysie wyszło na przeciw wszystkim pacjentom wydając wspomagający medyczną profilaktykę i leczenie bezpłatny "Przewodnika pacjenta. Świadczenia zdrowotne w powiecie nyskim". 

Publikacja zawiera pełen pakiet informacji, który skutecznie zniweluje błądzenie mieszkańców naszego regionu w poszukiwaniu odpowiedniego specjalisty czy placówki służby zdrowia

Na kartach przewodnika znajdziemy wszystkie potrzebne dane, adresy i numery telefonów placówek medycznych w naszym powiecie. Zawarte są w nim informacje na temat stacjonarnych i całodobowych usług zdrowotnych; świadczeń szpitalnych oraz innych niż szpitalne. Nie brakuje wykazu specjalistycznych poradni, sklepów i wypożyczalni sprzętu medycznego, punktów diagnostyki, a także ambulatoryjnej opieki zdrowotnej. Ponadto w przewodniku zostały zawarte dane kontaktowe lekarzy specjalistów, informacje o gabinetach prywatnych i tych z którymi NFZ podpisał umowy.

To już drugie, bezpłatne wydanie "Przewodnika pacjenta. Świadczenia zdrowotne w powiecie nyskim" które Starostwo Powiatowe planuje systematycznie korygować, aktualizować i poszerzać o sugestie czytelników.

Liczącą 52 strony publikację można pobrać tutaj. "Przewodnik pacjenta" będzie również dostępny w zakładce INFORMATOR MIEJSKI - dział SŁUŻBA ZDROWIA

Otwórz