MOBILNA STREFA KIBICA EURO 2012 PRZYJEŻDŻA DO PACZKOWA!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności MOBILNA STREFA KIBICA EURO 2012 PRZYJEŻDŻA DO PACZKOWA!

Już jutro - w środę 27 czerwca - w Paczkowie organizujemy prawdziwą Strefę Kibica EURO 2012, by wspólnie obejrzeć na telebimie pierwszy mecz półfinałowy trwających właśnie piłkarskich Mistrzostw Europy EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie. Niestety, półfinał ten odbędzie się bez udziału Reprezentacji Polski, ale na brak sportowych emocji z pewnością narzekać nie będzie można, dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i kibicowania!

Paczków zgłosił się do projektu "Fan City Tour", w ramach którego w prawie 100 polskich miastach zorganizowane zostaną Mobilne Strefy Kibica. Od początku Mistrzostw Europy EURO 2012 po całej Polsce jeździ pięć specjalistycznych ciężarówek z wbudowanymi telebimami, na których transmitowane są na żywo mecze tej największej polsko-ukraińskiej imprezy sportowej. 

Do Paczkowa ciężarówka "Fan City Tour" przyjedzie w środę 27 czerwca - mobilny telebim zostanie rozstawiony na placu przy ulicy Wojska Polskiego, pomiędzy budynkiem Domu Kata, a siedzibą Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie (współorganizatora imprezy). Wokół "piłkarskiego TIR-a" powstanie Mobilna Strefa Kibica, która wystartuje już o godz. 15:00. Nie zabraknie w niej wielu atrakcji - warto wymienić wśród nich m.in.:

  • turniej pneumatycznych piłkarzyków "EXTREMALNY STRZAŁ"
  • kalambury piłkarskie
  • konkurs na komentowanie meczów piłkarskich
  • konkurs na wiedzę o samochodach KIA
  • konkurs na wiedzę o piłkarskiej Reprezentacji Polski
  • konkurs "KUCHNIA KIBICA"
  • konkurs na "Prawdziwego Kibica CARLSBERG"
  • rodzinne rozgrywki na boisku pneumatycznym
  • profesjonalne śluby kibicowskie

Głównym punktem programu będzie transmisja na żywo pierwszego meczu półfinałowego EURO 2012, który odbędzie się na stadionie w Doniecku (Ukraina). Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:45. Dziś wiemy już na pewno, że jedną z drużyn rywalizujących w tym półfinale będzie kadra Czech lub Portugalii - o awansie do transmitowanego w Paczkowie półfinału zdecyduje ćwierćfinał. 

W Mobilnej Strefie Kibica będzie można nie tylko dobrze się pobawić, ale też smacznie coś przekąsić, ponieważ organizatorzy zapewniają część gastronomiczną. Nie zabraknie również stoisk promocyjnych głównych sponsorów EURO 2012.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłkarskich - tych małych i dużych! Atrakcji dla całych rodzin nie zabraknie, a zwieńczeniem tego piłkarskiego dnia będzie wspólne oglądanie półfinałowego meczu. 

Przypominamy - środa 27 czerwca 2012 roku, plac przy ulicy Wojska Polskiego - obok Domu Kata - MOBILNA STREFA KIBICA EURO 2012 W PACZKOWIE - startujemy o godz. 15:00! Przyjdź, baw się i kibicuj razem z nami! :)


Otwórz