Chcesz nawiązać relacje biznesowe z Chinami?

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Chcesz nawiązać relacje biznesowe z Chinami?

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera przy Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki zaprasza wszystkich przedsiębiorców z terenu województwa opolskiego do uczestnictwa w konferencji pod hasłem "Chiny kierunkiem eksportu - uwarunkowania, doświadczenia, perspektywy". Spotkanie odbędzie się w piątek 18 maja w Opolu.

Gościem honorowym i jednym z głównych prelegentów konferencji będzie Andrzej Pieczonka - I Radca Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Szanghaju, który przybliży specyfikę rynku chińskiego, a także wesprze opolskie firmy w negocjacjach najbardziej dogodnych warunków eksportu oraz w podjęciu decyzji o wyborze produktów, które z perspektywy dotychczasowych doświadczeń  w handlu pomiędzy obydwoma krajami mogłyby spotkać się z największym zainteresowaniem potencjalnych odbiorców.

Tematyka doświadczeń i perspektyw wymiany handlowej z Chinami zostanie również wzbogacona o część stricte praktyczną. Wśród prelegentów znajdą się m.in. przedstawiciele Izby Celnej w Opolu, opolskiego oddziału Banku Gospodarstwa Krajowego oraz firmy DHL Global Forwarding, którzy przybliżą uczestnikom szczegóły związane z formalno-prawnymi, finansowymi i logistycznymi aspektami eksportu towarów i usług na rynki Dalekiego Wschodu.

Wydarzenie jest adresowane przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy są zainteresowani nawiązaniem kontaktów gospodarczych z chińskim biznesem, bądź też chcieliby uzyskać więcej szczegółów na temat możliwości poszerzenia bądź usprawnienia wymiany handlowej z Chinami.

Konferencja odbędzie się w piątek 18 maja o godz. 9.00 w Centrum Szkoleniowo - Konferencyjnym Ostrówek w Opolu (ul. Ostrówek). Uczestnictwo jest bezpłatne. Ze względów organizacyjnych, przedsiębiorcy zainteresowani udziałem proszeni są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.ocrg.opolskie.pl pod numer faksu: (77) 40 33 609 lub na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Otwórz