Gmina sprzedaje lokal użytkowy

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Gmina sprzedaje lokal użytkowy

Przedstawiamy ciekawą ofertę dla wszystkich tych, którzy szukają siedziby dla swojej działalności gospodarczej. Gmina Paczków ogłosiła właśnie trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego przy ulicy Armii Krajowej 31a w Paczkowie.

Przedmiotem przetargu jest 2,5-arowa nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem użytkowym jednolokalowym, parterowym o powierzchni użytkowej 77,00 m2. Obiekt położony jest na terenie oznaczonym jako działka nr 137/2 o pow. 0,0251 ha oraz zapisanej w księdze wieczystej Kw nr 62035.

Budynek składa się z hali produkcyjnej, magazynku, kantorka, szatni i łazienki. Nieruchomość jest objęta zwolnieniem z podatku od towarów i usług VAT.
Do tej pory funkcjonował w tym miejscu zakład kamieniarski. Sporym atutem tego miejsca jest atrakcyjna lokalizacja - przy jednej z głównych ulic Paczkowa (droga wojewódzka nr 382), biegnącej w kierunku Ziębic czy Ząbkowic Śląskich, a dalej Świdnicy i Wrocławia.

Aktualna cena wywoławcza wspomnianej nieruchomości wynosi 84 500 zł. Trzeci przetarg odbędzie się w piątek 30 marca 2012 r. o godz.11.00 w Urzędzie Miejskim w Paczkowie (sala posiedzeń - I piętro). Mogą w nim brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, pod warunkiem, że wpłacą wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej (8 450 zł) na konto lub do kasy UM Paczków najpóźniej do dnia 26 marca 2012 r. do godz. 15.00. Szczegółowe informacje znaleźć można w ogłoszeniu na łamach internetowego Biuletynu Informacji Publicznej.

Otwórz