Gminne Igrzyska tuż tuż

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Gminne Igrzyska tuż tuż

Już w najbliższy piątek 3 czerwca na paczkowskim Stadionie Miejskim odbędą się tradycyjne Gminne Igrzyska Sportowe Dzieci i Młodzieży.

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży odbywają się w naszej gminie regularnie od 32 lat i są już swoistą sportową tradycją naszej gminy. Pierwszą tego typu imprezę przygotowała w 1979 roku szkoła podstawowa w Trzeboszowicach. Organizacją tegorocznej edycji zajęła się Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II oraz Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Paczkowie i paczkowski oddział Szkolnego Związku Sportowego.

W Igrzyskach wezmą udział wszystkie szkoły z całej Gminy Paczków - od podstawówek, przez gimnazja, aż po szkoły średnie. Młodzi sportowcy będą rywalizować w kilkunastu dyscyplinach sportowych - od "małego olimpijczyka" i "dwóch ogni" przez konkurencje lekkoatletyczne, aż po siatkówkę plażową.

Impreza startuje w piątek 3 czerwca 2011 r. o godz. 9:00, a zakończenie igrzysk planowane jest na godz. 13:30. W imieniu organizatorów, zapraszamy wszystkich mieszkańców Paczkowa i okolic na Stadion Miejski, zachęcając do aktywnego dopingowania naszych młodych sportowców.

Relacja i galeria zdjęć z zeszłorocznej edycji Gminnych Igrzysk Sportowych Dzieci i Młodzieży w Paczkowie znaleźć można tutaj.

Otwórz