Chcesz zostać przedstawicielem handlowym? Ta oferta jest dla Ciebie!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Chcesz zostać przedstawicielem handlowym? Ta oferta jest dla Ciebie!

Biuro FORTAL z Opola zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowym "Młodzi - bezkonkurencyjni na rynku", realizowanym w ramach jednego z działań Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Działanie to obejmuje szkolenia oraz doradztwo prowadzące do podniesienia lub zmiany kwalifikacji zawodowych młodych ludzi. Projekt jest skierowany do osób bezrobotnych w wieku do 18 do 24 lat (zarówno dla kobiet jak i mężczyzn), które chcą zdobyć kwalifikacje niezbędne do pracy w charakterze przedstawiciela handlowego. Służyć temu ma zaplanowana ścieżka szkoleniowa: szkolenia motywujące, szkolenie z technik sprzedaży, branżowy kurs języka angielskiego, a na końcu kurs prawa jazdy kat. B. Ponadto uczestnicy zostaną objęci indywidualnym doradztwem zawodowym. Wszystko absolutnie za darmo dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej. Co więcej, beneficjenci za udział w szkoleniach dostaną stypendium szkoleniowe.

Grupę docelową stanowić będą młodzi ludzie zamieszkujący obszary wiejskie oraz miejsko-wiejskie na terenie województwa opolskiego, posiadający wykształcenie co najwyżej średnie. W szkoleniach w ramach projektu weźmie udział 60 osób (pięć grup po 12 osób). Warto pospieszyć się z decyzją, bo rekrutacja pierwszej grupy uczestników już trwa. Początek szkoleń już w październiku 2010 r. Dodajmy, że projekt "Młodzi - bezkonkurencyjni na rynku" jest realizowany w ramach działania 6.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na terenie województwa opolskiego.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej www.bezkonkurencyjni.fortal.com.pl lub pod numerem telefonu (77) 441 06 80. Aby zapisać się na szkolenia organizatorzy proszą o złożenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego w biurze projektu (Pl. Kopernika 1/4, 45-040 Opole). Formularze można również wysyłać pocztą lub e-mailem (w tym przypadku wymagane będzie złożenie oryginału w późniejszym terminie).


 

Otwórz