Nadciąga ROCK ALTERNA 2010

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Nadciąga ROCK ALTERNA 2010

Już w najbliższy piątek 17 września w Paczkowie szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników muzyki reggae i cięższych rockowych brzmień. Przed nami kolejna edycja koncertów ROCK ALTERNA 2010.

W tym roku ROCK ALTERNA odbędzie się w ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa "Od pomysłu do przemysłu". W przeglądzie wezmą udział nie tylko zespoły muzyczne działające w strukturach Stowarzyszenia Młodych Gminy Paczków ALTERNA, ale również kapele z Ząbkowic Śląskich, Nysy i Otmuchowa. Nie zabraknie też zaproszonych specjalnie na tę okazję muzyków wałbrzyskiej grupy "Razturaztam", której specjalnością jest typowe jamajskie reggae.

Paczków reprezentować będą zespoły Yerba Locos (sprawdź na myspace.com), Fist Of Heaven, S-66, Undernail (sprawdź na myspace.com), KAC oraz Po Co Na Co? Z Nysy przyjadą do nas muzycy kapeli Problem i zespołu Drugabuse (sprawdź na myspace.com), z Otmuchowa ekipa Zmiana Napięcia (sprawdź na myspace.com) a województwo dolnośląskie reprezentować będą członkowie Zespołu Wychowawczego (sprawdź na myspace.com) z Ząbkowic Śląskich oraz wspomnianego Razturaztam (sprawdź na myspace.com) z Wałbrzycha.

Warto nadmienić, że muzycy Razturaztam szykują się właśnie do nagrania swojej debiutanckiej płyty. Kapela, która powstała w 1998 roku, intensywnie koncertuje w całej Polsce i cieszy się coraz większą popularnością. Wiele wskazuje na to, że oprócz charakterystycznych dla ROCK ALTERNA mocnych rockowych akcentów, w tym roku nie zabraknie też solidnego reggae.

ROCK ALTERNA 2010 odbędzie się na terenie firmy TEGSAR w Paczkowie przy ulicy Miraszewskiego (za budynkiem poczty). Koncerty poprzedzi prezentacja na temat działalności przedsiębiorstwa. Początek koncertów 17 września 2010 r. (piątek) o godz. 16:00. Wstęp bezpłatny. Serdecznie zachęcamy do udziału!

 

Otwórz